GPS-tracking sztafeta klubowa

9 pełnych sztafet pobiegnie z urządzeniami GPS:
– UKS Azymut 45 Gdynia I
– WKS Grunwald Poznań
– OK! Sport I
– UKS Orientuś Łódź I
– UKS Azymut Pabianice I
– UKS Siódemka Rumia I
– WKS Śląsk Wrocław I
– UNTS Warszawa I
– WKS Wawel Kraków I

Obowiązkiem zawodników wszystkich zmian z wytypowanych sztafet jest pobranie urządzeń GPS przed startem przy wejściu do strefy zmian. Niepobranie lub odmowa pobrania odbiornika GPS jest jednoznaczna z dyskwalifikacją całej sztafety. Urządzenia można pobierać nie wcześniej niż po starcie zawodnika zmiany poprzedzającej i najlepiej z pewnym wyprzedzeniem czasowym.

Śledzenie zawodników na żywo będzie możliwe w Centrum Zawodów od momentu wybiegnięcia pierwszych zawodniczek 7. zmiany. Odtworzenie biegu wcześniejszych zmian będzie dostępne już po zakończeniu zawodów.

Listy startowe

Dostępne są już listy startowe na bieg klasyczny, które znajdziecie tutaj. Ze względu na dużą liczbę zgłoszonych zawodników interwał startowy w kategorii M21 został zmniejszony do 2 minut. Listy startowe na bieg średniodystansowy również będą dostępne pod tym samym linkiem po losowaniu.

Powołane zostało również Jury zawodów w składzie:
Mikołaj Dutkowski – przedstawiciel zawodników
Robert Drągowski – przedstawiciel trenerów i sędziów
Piotr Pietroń – przedstawiciel kartografów

Informujemy również, że dekoracja najlepszych zawodników będzie odbywać się osobno za każdy z biegów zgodnie z programem zawodów, przy czym medale i dyplomy za bieg klasyczny, który ma rangę Klubowych Mistrzostw Polski  będą przyznawane tylko zawodnikom z aktualnymi licencjami PZOS (klasyfikowanymi w KMP).

Listy zgłoszonych

Listy zgłoszonych zostały zaktualizowane – prosimy o weryfikację zgłoszeń i informację o ewentualnych uwagach. Listy dostępne są tutaj – dwie ostatnie kolumny w pliku zawierają informację o zgłoszeniu na bieg klasyczny i/lub średniodystansowy [ZAKTUALIZOWANE].

Kontrola w terenie zawodów

W ostatnich dniach w Jakuszycach zespół odpowiedzialny za „teren” (wykonanie map i budowa tras) po raz kolejny kontrolował sytuację w terenie zawodów. Nie było to łatwe zadanie – w trakcie inspekcji zrobiono 40894 kroków (29.7 km) i 790 m przewyższenia. Trasy na wszystkie biegi są już gotowe, a znaczniki stoją w terenie – czekamy już tylko 2 tygodnie na Wasz przyjazd!

Obiady i noclegi

Dostępna jest nowa opcja noclegowa w szkole w Szklarskiej Porębie – 8km dojazdu do Centrum Zawodów. Więcej szczegółów na temat noclegów znajdziecie tutaj.

Dodatkowo organizator daje możliwość zamówienia obiadu na obydwa dni, który będzie wydawany w Centrum Zawodów – cena to 18zł za jeden obiad. Rezerwacja do 27.08.2016 (sobota) na adres mailowy: contact@jakuszyce-cup.pl lub tel. +48 660 685 516.